Site Kullanım Koşulları

https://kashifsofa.com/ alan adındaki web sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (“Web Sitesi”) Kaşif Gündoğdu’ya aittir. Web Sitesi’ni kullanımınız bu Kullanım Koşulları’na (“Koşullar”) tabidir, o yüzden Web Sitemizi kullanmadan önce ve herhangi bir ürünü almadan önce bu Koşulları dikkatlice okumalısınız.  Web Sitemize erişerek veya kullanarak veya bir ürün satın alarak, bu Koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve bireysel olarak bu şartlarla bağlı olduğunuzu veya Web Sitemizi bir şirket, organizasyon veya başka bir tüzel kişi adına kullandığınızda söz konusu tüzel kişi adına kabul etmiş sayılırsınız. Bu Koşullar’dan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu Web Sitesini kullanmayınız.  

Ürün Bilgisi

Web Sitemizde sunulan ürünlerin açıklamalarını güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Ancak, Web Sitemizde görüntülenen bazı bilgilerin yazım hataları veya yanlışlıklar içerebileceği durumlar olabilir. Hataları değiştirme veya ürün bilgilerini herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin güncelleme ve yanlış fiyattan listelenen ürünler için verilen siparişleri reddetme veya iptal etme hakkını saklı tutarız.

Ürünlerin renklerini doğru bir şekilde görüntülemek için her türlü çabayı göstermemize rağmen, bazı ürünlerin renklerinin cihazınızın ekranında gerçekte olduğundan farklı görünebileceğini lütfen unutmayın.

Ücretlendirme

Türkiye dışındaki siparişler için ek nakliye, gümrük ve diğer ücretler ve masraflar uygulanabilir. Bulunduğunuz ülkenin gümrükleri tarafından uygulanabilecek gümrük ücretlerinden veya vergilerinden sorumlu değiliz.

Web Sitesi’nin Kullanımı

Web Sitemizin ve içeriğinin kişisel ve ticari olmayan amaçlar dışında herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır. Bu Web Sitesini yasa dışı şekilde veya bu Web Sitesinde başka şekilde hasara veya sıkıntıya neden olabilecek herhangi bir şekilde kullanamazsınız.

Müşteri olarak kaydolduğunuzda veya bir ürün satın aldığınızda bize sağladığınız bilgiler her zaman doğru ve doğru olacaktır ve kayıt ve hesap bilgilerinizi güvenli ve gizli tutmalısınız.

Bu Koşullar’ı ihlal eden Web Sitesi kullanımınızdan kaynaklanan veya bununla ilgili her türlü iddia, zarar, maliyet ve masrafa karşı bizi savunmayı ve tazmin etmeyi kabul ediyorsunuz.

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları

Web Sitesindeki tüm fikri mülkiyet haklarımızı saklı tutuyoruz. Aksi açıkça belirtilmedikçe, grafikler, fotoğraflar, resimler, metinler, ticari markalar, videolar, logo ve diğer tüm fikri mülkiyet dahil olmak üzere Web Sitesinde görüntülenen tüm tasarım ve içerik ya bize aittir ya da bize lisanslanmıştır. Önceden yazılı iznimiz olmadan Web Sitesindeki içerik ve bilgileri çoğaltamaz, yayınlayamaz, kopyalayamaz, dağıtamaz, değiştiremez veya aktaramaz veya Web Sitesini tamamen veya kısmen başka bir web sitesinde kullanamazsınız; aksi takdirde fikri mülkiyet haklarının ihlal etmiş olursunuz.

Sorumluluk Sınırlandırmaları

Web Sitesi biz ait olmayan veya kontrolümüzde olmayan başka internet sitelerine ve/veya portallara, dosyalara veya içeriklere bağlantı verebilir. Bu üçüncü kişi web sitelerine ve içeriklerine erişim sağlamanız halinde risk size aittir.  Söz konusu bağlantıların yöneldiği internet siteleri, hizmetler, içerikler, ürünler vb. ile ilgili herhangi bir beyan veya garanti vermemekte ve sorumluluk kabul etmemekteyiz. 

Web Sitemizin herhangi bir hata, virüs veya diğer zararlı materyallerden arınmış olacağını garanti etmiyoruz. Web Sitesinde yer alan herhangi bir yazılım nedeniyle yazılımınız ve/veya ekipmanınızdan kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Kullanım Koşullarında Değişiklikler

Bu Koşulları ve Web Sitesinde sunulan ürünleri zaman zaman önceden haber vermeksizin güncelleyebilir veya değiştirebiliriz. Değişiklikler, aksi belirtilmedikçe, değişikliklerin yayınlanmasıyla geçerli olacaktır. Web Sitemizi her kullandığınızda bu Koşulları gözden geçirmenizi öneririz. Değişiklikleri takiben Web Sitesini kullanmanız, Koşulları değiştirilmiş haliyle kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bölünebilirlik

Bu Koşullardan herhangi biri yasa dışı, geçersiz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz olarak kabul edilirse, söz konusu hüküm Koşullardan ayrılabilir olarak kabul edilecek ve geri kalan hükümlerin herhangi birinin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Uygulanan Kanun

Bu Koşullar, kanunlar ihtilafı kuralları uygulanmaksızın, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Tüketici hakem heyetlerine ve tüketici mahkemeleri yetkilidir.

İletişim

Tüm sorularınız için bize info@kashifsofa.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Serdar-ı Ekrem Sk. Seraskerci Çıkmazı No:2 Beyoğlu, İstanbul
Telefon: +90 (212) 292 39 77Language